День медичного працівника!

   День медичного працівника в Україні відзначається кожну третю неділю червня. В цьому році він випав на 19 червня. В цей день своє професійне свято відзначають українські медики- лікарі всіх спеціальностей, медичні сестри, лаборанти, санітари . Свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента України « Про день медичного працівника  » від 3 червня 1994 р. № 281/94.

17 червня на мальовничий алеї біля поліклініки відбулися урочистості з нагоди дня медичного працівника колективу Бородянської лікарні. Присутніх теплими словами привітав директор закладу, заслужений лікар України Чебишев Ігор Сергійович . Він подякував колективу за самовіддану працю, особливо під час окупації  Бородянки рашистською ордою, коли вдалося зберегти корпуси лікарні від руйнувань, за швидке відновлення повноцінної роботи всіх структурних підрозділів нашого медичного закладу, побажав всім нам Перемоги над лютим ворогом, успіхів в праці , терпіння і здоровʹя!                                

Із привітанням до присутніх звернулась заступник директора Бородянського центру первинної медико-санітарної допомоги Килимник Ольга Олександрівна. Вітаємо всіх медичних працівників лікарні та Ваші родини із Днем медичного працівника! Миру, щастя, здоровʹя !!!

                  Бородянщина може ним пишатись, пишаємось і ми

     Указом Президента України № 419/2022 від 17 червня 2022 року за значний особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоровʹя , надання кваліфікованої медичної допомоги  та порятунок життя людей в умовах воєнного стану, сумлінне виконання професійного обовʹязку та з нагоди Дня медичного працівника завідуючому відділенням інтенсивної терапії і анестезіології комунального  некомерційного підприємства Бородянської селищної ради  « Бородянська центральна районна лікарня » лікарю Пищику Василю Остаповичу присвоєне звання Заслужений лікар України. Від чистого серця щиро вітаємо нашого колегу з цим почесним званням , бажаємо ще багато років плідної праці на лікарській ниві !

       Колектив КНП БСР « Бородянська центральна районна лікарня »