Указом Президента України № 24/2021 від 22 січня 2021 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю директору КНП БРР «Бородянська центральна районна лікарня» Ігорю Чебишеву присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України».

Шановний Ігорю Сергійовичу!

Щиро вітаємо вас з присвоєнням високого почесного звання «Заслужений лікар України»! Бажаємо вам міцного здоров’я та плідної, наполегливої праці, натхнення та вагомих здобутків на ниві вітчизняної охорони здоров’я!
Напевно тільки ті, хто працює в сфері медицини знає, наскільки важлива та відповідальна наша праця. І працюють тут за покликанням, і найбільша радість – це вдячний погляд пацієнта!
Хай ваш високий професіоналізм, доброта, чуйність, відданість найгуманнішій у світі професії вселяє надію на впевненість у завтрашній день, дарує заслужену шану й авторитет!
Глибоко вдячні вам за сумлінну працю, витримку і вміння дарувати людям радість життя! Родинного вам тепла, достатку, любові та сімейного благополуччя!

Колектив працівників , профспілковий комітет КНП БРР «Бородянська ЦРЛ»